• Tunalı Hilmi Caddesi No:68/5 Kat:1 Çankaya | ANKARA

Hydra Facial Nedir? Nasıl Etki Yapar?

Cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de kullanılan bir işlemdir. Vakum yöntemi ile çalışarak cildi derinlemesine temizleyen cihaz, enjeksiyon ve benzeri yöntemler içermediği için hydrafacial tamamen ağrısız ve acısızdır. Geliştirilmiş vortex teknolojisi sayesinde cilde zarar vermeden, cildin yenilenmesini sağlayan yöntem; daha sağlıklı, parlak, güzel ve genç görünümlü cilde sahip olmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Hydrafacial yöntemi sayesinde tek bir seansta derinlemesine cilt temizliği, soyma, yenileme, nemlendirme ve antioksidan koruma işlemleri uygulanabilir. Cildin en alt katmanına kadar temizlik sağlayan vakumlu vortex başlığı, cildi mikroskobik düzeyde soyarak, tüm ölü hücrelerden, birikmiş ve gözeneklerin kapanmasına neden olan fazla yağdan ve siyah noktalardan arındırır. Cilt yüzeyinde yer alan ince çizik ve kırışıklıklar, var olan renk farklılıkları ve lekeler, farklı cilt tipleri için hazırlanan serumlar sayesinde tedavi edilebilir. Antioksidan, hyaluronik asit ve protein içerikli peptit solüsyonları cilt altına uygulanarak, cildin sağlıklı görünümüne kavuşmasını, genç, canlı ve yumuşak görünmesini sağlar.

 

  İlk tedaviden sonra inanılmaz bir parlaklık hissedeceksiniz, gözenekleriniz belirgin bir şekilde daha küçük olacak, cildiniz yumuşak ve nemli olacak, şişkinlik azalacak. İnce çizgiler ve kırışıklıklar, su ve besleyici açıdan zengin olan bu serumla zengin hale geldiği için daha az gözükecektir. Sonuçlar artarak ilerle, bu nedenle bir dizi tedavi alırsanız, sonunda ince çizgilerin, kırışıklıkların ve koyu lekelerin uzun vadede azaldığını görebilirsiniz. Genel olarak 6 seans uygulansa da kişinin ihtiyacına göre farklılık gösterir.

HydraFacial, cilde parlaklık vermek üzere uygulanan bir cilt parlatma işlemidir. Cildi parlatmak için özel vorteks teknolojisi kullanılır.

Çalıştığımız Markalar