• Tunalı Hilmi Caddesi No:68/5 Kat:1 Çankaya | ANKARA
Lazer Epilasyon

Hydra Facial   

  Cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de kullanılan bir işlemdir. Vakum yöntemi ile çalışarak cildi derinlemesine temizleyen cihaz, enjeksiyon ve benzeri yöntemler içermediği için hydrafacial tamamen ağrısız ve acısızdır. Geliştirilmiş vortex teknolojisi sayesinde cilde zarar vermeden, cildin yenilenmesini sağlayan yöntem; daha sağlıklı, parlak, güzel ve genç görünümlü cilde sahip olmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Hydrafacial yöntemi sayesinde tek bir seansta derinlemesine cilt temizliği, soyma, yenileme, nemlendirme ve antioksidan koruma işlemleri uygulanabilir. Cildin en alt katmanına kadar temizlik sağlayan vakumlu vortex başlığı, cildi mikroskobik düzeyde soyarak, tüm ölü hücrelerden, birikmiş ve gözeneklerin kapanmasına neden olan fazla yağdan ve siyah noktalardan arındırır. Cilt yüzeyinde yer alan ince çizik ve kırışıklıklar, var olan renk farklılıkları ve lekeler, farklı cilt tipleri için hazırlanan serumlar sayesinde tedavi edilebilir. Antioksidan, hyaluronik asit ve protein içerikli peptit solüsyonları cilt altına uygulanarak, cildin sağlıklı görünümüne kavuşmasını, genç, canlı ve yumuşak görünmesini sağlar.

 

Klasik Cilt Bakımı

  Klasik cilt bakımı, bilindiği üzere buhar altında dinlenmiş olan cildi, siyah nokta ve yağ birikintilerinden arındırma işlemidir. En hassas ciltler dahil güvenle kullandığımız Dermalogica markası ile yaptığımız bakımımız cilde uygun seçilen serum, maske ve cilt masajı eşliğinde sürdürülür. Bakım süresi 1-1,5 saat arasıdır.

  Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi takdirde UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur. Cildimizin canlılığı, parlaklığı ve diriliği en önemli sağlık göstergelerindendir. Dolayısıyla 20′li yaşlardan itibaren herkesin  temizlik, bakım ve koruma amaçlı olarak ayda bir kez cilt bakımı yaptırması çok faydalıdır.

Cilt Yenileme

  Yaşlanma, güneşe maruz kalma, genetik miras ve yaşam tarzı faktörleri ve beslenme, alkol tüketimi ve sigara yüzdeki kırışıkların temel sebepleridir. Kabarmış cilt kahverengi noktalar gibi cildin pigment değişiklikleri, yaşlanma, doğum kontrol hapları, hamilelik ya da genetik faktörlerden meydana gelebilir. Önceki akne cildiniz pürüzlü yapmış olabilir. Bu ve belli başlı diğer sorunlar cilt yenilemeyle düzeltilebilir. Uygulanan teknikleri hesaba katmazsak, cilt yenileme demek cilde kontrollü zarar vermektir. Cildiniz iyileştikçe, iyi dokunu gelmesi riski de kötü yara dokusunun meydana gelmesidir.

 İnsanlar cilt yenileme uygulamasını her yaşta yaptırabilirler. Bir teknik yerine belli bir teknik için daha iyi aday olmanızı sağlayacak belli bir karakteristik özelliğiniz olabilir ya da cerrahınız farklı yöntemlerle olan kendi tecrübesine göre tercih yapabilir.Cilt yenileme uygulaması yöntemi seçerken iyileşme sürecini ya da tedavinin kapsamını göz önünde bulundurmanız gerekir. Tüm cilt yenileme uygulamaları çeşitli derinliklerde olabilir.Daha yüzeysel tedavi daha az zaman alacaktır. Yüz gerdirme ya da göz kapağı ameliyatı gibi estetik cerrahi olursanız, iyileşme süreniz daha kısa olur, ama daha derin tedavi ile elde edilen sonuçlarla aynı sonuçları elde etmek için işlemim birden fazla tekrar edilmesi gerekir.

 

Çalıştığımız Markalar