• Tunalı Hilmi Caddesi No:68/5 Kat:1 Çankaya | ANKARA
Lazer Epilasyon

Buz Lazer

Buz Epilasyon, en iş bitirici ve en konforlu son teknoloji epilasyon yöntemlerinden biridir. Kıl kökündeki farklı yapıları hedef alan ve farklı dalga boylarına sahip yöntem, istenmeyen kıllar için kesin çözümdür. Buz epilasyon çok daha geniş yüzeyleri hedef alır ve her bir atışta çok daha fazla kıl köküne ulaşır. Bu nedenle aynı zamanda diğer epilasyon yöntemlerine kıyasla seanslar daha kısa sürer. Tüm vücut buz epilasyon seansları, ortalama 35-40 dakikadır.Ayrıca yüksek etkili olduğundan, yine diğer epilasyon çeşitlerine oranla seans sayısı da azdır. Ortalama 6 seans sonrası istenmeyen tüylerden kurtulmuş olunabilir. Buz epilasyonda sık sık atışlar yapılır ve bu sayede uygulama kıl köklerini yavaşça ısıtır. Bu ısıtma aralarında verilen soğutma, ağrıyı ve acıyı en düşük seviyeye çeker.,

İğneli Epilasyon

Tıptaki adı elektroliz olan iğneli epilasyon tekniği ortalama olarak yüz yirmi senelik bir geçmişe haizdir ve halen günümüzde %100 nispetında sağlıklı, kalıcı ve en etken metot olarak bilinmektedir. Iğneli epilasyon uygulanacak olan bölgedeki tüy köklerinin yoğunluğuna ve genişliğine göre belirlenen tam ayarlı problar sayesinde tüy köklerine verilen ufak elektrik akımlarıyla beraber bölgede bulunan tüm hücrelerin zarar görmesi sağlanır. Bu verilen zarar hiç bir vakit geri dönüşümü olmayacağı için kalıcı çözüm üretmektedir.Bu işlemlerle uğraşan kişiler, uzun süredir kullanılan iğneli epilasyon yönteminin çok yararlı olduğunu bildikleri için günden güne geliştirerek yeni teknolojiler keşfetmişlerdir. Bu yeni üretilen sistemle beraber, tüy köküne verilen ziyanın tamamen doktor kontrolünde olabilmesi için bir bilgisayar ve bir ekran sayeinde etkinlik gösteren ve kontrolün tamamen doktorda olduğu yeni elektroliz tedavi şekli oluşturulmuştur. Bu yeni sistemle beraber, tüy köklerinin bulunduğu bölgeye nokta atışı yapılmakta ve müsait elektrik akımı hastaya verilmektedir. Bu sayede hastanın güvenilirği en üst ölçüde olmakla birlikte tedaviden alınan neticeta maksimum seviyeye çıkmaktadır.

Sir Ağda

Sir ağda çam reçinesi gibi bitkisel karışımlardan elde edilen şeker içermeyen bir ağda çeşididir. Sir ağdanın çam sakızı ağdalarından farkı şeker içermemesidir. Şeker içermeyen sir ağda kıl köklerini beslemez ve sürekli kullanımda tüylerde azalma ve incelme görülür.Tüylenme sorununu için en iyi uygulamaların başında gelen sir ağda pudralı ve pudrasız olarak ikiye ayrılır. Isı ile akışkan bir özellik kazanan bu doğal epilasyon ürününün faydaları şu şekildedir; Batık ve kıl dönmesi oluşumunu engeller. Hijyeniktir. Ciltteki ölü hücreleri temizler. Doğal bir maddedir. Doğal peeling görevi görür. Kıl köklerini zayıflatır ve azaltır.

 

Çalıştığımız Markalar