• Tunalı Hilmi Caddesi No:68/5 Kat:1 Çankaya | ANKARA
Lazer Epilasyon

İpek Kirpik

  İpek kirpik uygulaması, kısaca ipekten yapılmış kirpiklerin üst göz kapağındaki kirpik diplerine tek tek yapıştırılmasıdır. Normal takma kirpiklere kıyasla daha uzun süre kullanabileceğiniz ipek kirpikler, su, duş, ter, egzersiz, gözyaşı, deniz ve havuz suyuna dayanıklıdır. Üstelik uyku esnasında oluşan baskı ve sürtünmeler de bir sorun yaratmaz. En büyük özellikleri ise göze ağırlık vermemesi ve kişinin kendi kirpiklerine bir zararının olmamasıdır. Takıldıktan sonra 90 güne kadar kullanabilir, üç ayın sonunda dökülmese bile yeniletebilirsiniz.

Kirpik Lifting

  Kirpik Lifting, içeriğinde argan yağı, proteinler, keratin ve vitaminler ile kirpikleri güçlendiren ve besleyen, hidrolize keratin bir maskedir. Besleyici maske, kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri daha kalın, dolgun ve daha uzun hale getirir. Bu uygulama kirpikleri daha güçlü, daha uzun, daha kıvrık hale getirir doğal kirpiğinizi x2 kat daha uzun gösterir. Genellikle uzun kirpiklerden alınan performans daha etkili olsa da kısa kirpiklerde de gözle görünür bir fark yaratmak ve aynı memnuniyeti sağlamak mümkün.

İlk aşamasında kirpikler temizlenip yağdan arındırılırİkinci aşamasında kişinin kirpiklerine uygun kalıplara kirpikler yerleştirilip aynı zamanda istediği şekil verilerek uzatılırÜçüncü aşamasında kirpiklere keratin desteği verilirDördüncü aşamasında pigmentlerle rimel görüntüsü verilirBeşinci aşamada ise kirpikler vitamin ile beslenir.

 

Çalıştığımız Markalar